Nyota Ndogo Talks About Her Beef With Colonel Mustapha And Promises A Collabo.

    Nyota Ndogo  during a Live interview with Mzazi Willy Tuva has revealed that she has forgiven Colonel Mustapha and is ready to work with him anytime.Nyota Ndogo,who was responding to claims of their alleged beef, also hinted of a possible Collabo upon consultations with the  Mtaani Dot ComHitmaker,Colonel Mustapha.

    “Nimefurahi kwamba Mustapha amekubali kuwa mtu mzima na nampa hongera kwa maana ni ujasiri mtu kukubali makosa yake.Kama Mungu husamehe mbona mimi nisisamehe na kwa niaba ya wanawake sisi tumemsamehe.Basi itabidi tuketi chini tuandike nyimbo pamoja na kusiwe na mambo machafu mle ndani,” Said Nyota Ndogo.

    Watch the full interview below.

     

    LEAVE A REPLY

    Please enter your comment!
    Please enter your name here